-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Dünya Çapında Organik Pazarlar Büyüyor
Kategoriler: Yaşam ve Kültür
Tarih: 20-Kasım-2008
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


BioFach 19-22 Şubat 2009 tarihlerinde 20. kez gerçekleştirilecek. Nürnberg’teki fuar merkezinde, 2,900’dan fazla BioFach and Vivaness katılımcısı, organik ürünler ve doğal bakım ürünlerine dair bilgileri gelmesi beklenen 46,000 ziyaretçiye aktaracak.

BioFach, 20 yıllık bir süreçte organik gıdanın üretim ve pazarlamasında kapsamlı bir araştırma ortaya koydu. On binlerce ziyaretçiye son yenilikler, know-how ve bilgi alışverişi anlamında büyük bir olanak sağladı.
Organik sektörün bu en büyük uluslar arası platformunda, Yılın Ülkesi olan Danimarka organizasyona bir İskandinavya havası katacak. “Adil ticaret” ürünleri 3. Salon’da gezilebilir. Şarap Salonu 4A’da şarap tadılabilecek.
İki yıl önce başlayan Vivaness (Doğal bakım ve sağlık ürünleri Dünya Ticaret Fuarı) büyük ses getirmişti. Bu yıl da bir diğer büyük gösteriye hazırlanan Vivaness’da, güzellik sektörünün kalbi Nuremberg’de, 7A salonundaki sahnede atacak. Makyaj ve bakım ürünlerinde çağdaşlığın büyülü bir fanteziyle harmanladığı gösteriler gözlere ziyafet çekecek. Vivaness Forum’da ise paneller, atölye çalışmaları ve sunumlar gerçekleştirilecek.
Basın bülteni ve daha fazla bilgi için:
http://www.biofach.de/en/press/ars12/ars25/?arspageid=25.pm.4805

Haber No: 2736