-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Bisikletiyle Gelene “Çay ve Simit” Bedava
Kategoriler: Yaşam ve Kültür
Tarih: 18-Şubat-2010
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Sakarya’da BELPAŞ işletmesi olan Kentpark Çadır Cafe ve Simitzade'nin ortak uygulamasıyla, Pazar günleri 12:00-13:00 arasındaki bisiklet saatine bisikletiyle gelenlere ücretsiz çay ve simit ikram edilecek.

 www.yaşayansakarya.net ve www.sakaryahaberleri.tv  internet sitelerinin öneri ve destekleri ile süren “Bisiklet Saati”; her Pazar olduğu gibi bu Pazar günü de sürecek. Pazar günleri Saat 12.00-13.00 arası gerçekleşen “Bisiklet Saati” projesi çerçevesinde KentPark Çadır Cafe’ye bisikletiyle gelenler çay ve simit’e ücret ödemeyecek.
SİMİTLER ‘SİMİTZADE'DEN
Bisiklet sevenler adına verilen sıcak bir çay desteği yanında bir sürpriz de Simitzade'den geldi. Çadır Cafe yanında bulunan Simitzade İşletmesi Meltem Alpbek; “Projede ben de varım” diyerek, “Bu güzel projenize bir sıcak destekte bizden. Sıcak çayın yanında çıtır çıtır ve nefis simitleri de Simitzade olarak biz ikram edeceğiz” diyerek, destek oldu.
ŞİMDİ SIRA BİSİKLETÇİLERDE
Gazeteci Şaban Mergül; siyasi bir amaç taşımayan, sadece spor sağlık ve ekonomiye katkısı olan bisiklet sevgisini ve kullanımını teşvik etmek amacıyla düzenledikleri projeye, tüm bisiklet seven bay, bayan, yaşlı, genç, çocukların kampanyaya davet ederek, desteklemelerini istedi. Mergül; bisiklet severleri her Pazar Kentpark’a gelerek hem çayını yudumlamaya, hem simit yemeye davet etti. Mergül ayrıca; Kentpark içinde, trafiğe kapalı alanlarda yapılacak olan mini gezi ve etkinliklere sadece bisikleti ile gelenlerin ikramlardan yararlanabileceğini, diğerler katılımcıların ise ücrete tabi olduğunu da hatırlattı.

Haber No: 3775