-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Bu Cumartesi Galata Şifahanesi’nde Buluşalım!
Kategoriler: Kültür
Tarih: 14-Aralık-2011
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


17 Aralık Cumartesi günü, Beden Müzikçisi Tugay Başar (KeKeÇa) ile Amsterdam’dan, dünyaca ünlü mim ustası Rene Kres bir süredir birlikte yürüttükleri ortak çalışmalarından örnekler sunacaklar Galata Şifahanesi’nde.

Buğday Ekolojik Yaşam Derneği’nin iki yıldır Çamtepe’de organize ettiği Yaşam Okulu’ndan ilham alarak, şehirde de bu pratiği devam ettirmek amacıyla Galata Şifahanesi'nde düzenlediğimiz ilk toplantı büyük ilgi gördü, destekleyen herkese çok teşekkürler!

17 Aralık Cumartesi günü, bu kez Beden Müzikçisi Tugay Başar (KeKeÇa) ile Amsterdam’dan, dünyaca ünlü mim ustası Rene Kres bir süredir birlikte yürüttükleri ortak çalışmalarından örnekler sunacaklar Galata Şifahanesi’nde.

1943 doğumlu, Global Clown School'un (Dünya Palyaço Okulu) kurucusu Rene Kres, son 10 yıldır Türkiye'de de sürdürdüğü Dünya Barışı ile ilgili çalışmalarını internet sitesi www.foolsworldwide.com da paylaşıyor. Rene, 16 Ekim’de Tugay ile birlikte Buğday Derneği’nin Tohum Takas Ağı Projesi için de koşmuştu.

Saat 20.00’de başlayacak etkinlik daha sonra Rene'nin barış ile ilgili filminin (Procession of Fools/Delilerin Tören Alayı) gösterimi ile devam edecek. İsteyen daha erken gelip tanışma ve sohbete katılabilir, mekânın hazırlanması için yardım edebilir.

Her cumartesi birlikte sohbet etmek, film seyretmek, müzik dinlemek, dans etmek ve masal anlatmak niyetiyle birlikte olalım… Unutulmuş ve bizi mutlu eden ne varsa hepsini yapmak üzere…

İlgileneceğini düşündüğünüz arkadaşlarınızı da Galata Şifahanesi’ndeki etkinliklerimizden haberdar ederseniz çoğalırız ve ne kadar çoğalırsak o kadar iyi!

Bekliyoruz…

Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği & Galata Şifahanesi

 

17 Aralık, Cumartesi

Saat 20.00

Galata Şifahanesi Adres ve Tarif:

Büyük Hendek Cad. No:21/2 Kat: 2 Kuledibi-Beyoğlu

(İş Bankası’nın sırasında Şişhane’ye doğru 7. Migros’tan sonra 2. bina)

 

 

 

 

Haber No: 4973