-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
10. Yılımızda Geleceğin Tohumlarını Beraber Ekelim
Kategoriler: Tohum
Tarih: 25-Ocak-2012
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Buğday hareketinin 22 yıldır attığı tohumlar, 10 yıldır Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin projeleriyle meyve veriyor...

Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği’nin Tohum Takas Ağı Projesi'ni tanıtmayı ve atalık tohumların korunması için farkındalık yaratmayı amaçlayan "Yaşasın Tohumlar" temalı gece, derneğin yönetim kurulu başkanı Güneşin Aydemir ve beden perküsyoncusu Tugay Başar'ın, Buğday hareketinin kurucusu Victor Ananias'a adadıkları "Bir Tohum Hikâyesi" konulu performansıyla başlayacak.

 

Gecede, geleceğin tohumlarını kutlamak üzere Yeni Türkü solisti Derya Köroğlu; Bulutsuzluk Özlemi'nden Nejat Yavaşoğulları; Richard Hamer, Adnan Karaduman ve Kaan Büyükdoğanay'ın Türk ezgileri içeren yeni caz projesi Aura; masalsı şarkılarıyla kadın ozan geleneğini sürdüren Jehan Barbur; Moğollar'ın efsane gitaristi Taner Öngür'ün yepyeni rock triosu Müselles; tulumdaki ustalığıyla büyüleyen Karadeniz’in genç yeteneği Volkan Arslan sahne alacak.

 

Ağaçlara ve tohumlara gönül vermiş oyuncu Alper Kul’un sunumuyla renklenecek gecede ekolojik yiyecek ve içeceklersunulacak. 

 

Gecenin biletleri (30 TL) derneğin genel merkezi; Şişli, Kartal, Bakırköy ve Beylikdüzü'nde kurulan %100Ekolojik Pazarlar; Babylon gişesi; Galata Şifahanesi ve buraya tıklayarak temin edilebilir. Bir diğer yol ise Buğday Derneği İktisadi İşletmesi’nin hesabınaEFT/havale yapıp dekontunu Babylon’a giriş bileti olarak kullanmak... (BuğdayDerneği İktisadi İşletmesi-Garanti Bankası Karaköy Şubesi- 400 Şube Kodu- HesapNo:6295887- IBAN No:TR58 0006 2000 4000 0006 2958 87).

Ayrıntılı bilgi: www.bugday.org  -(0212) 252 52 55

 

Biletinizi şimdi almak içinse lütfen tıklayın:

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=YESFSZAL3URQY

 

Buğday hareketinin 22 yıldır attığı tohumlar, 10 yıldır Buğday Derneği'nin projeleriyle meyve veriyor...

Haber No: 5086