-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Buğday Üyelerine 105 Buğday Noktasında İndirim!
Kategoriler: Pazarlar/Alışveriş
Tarih: 06-Haziran-2012
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Buğday hareketine paralel hizmet veren Buğday Noktalarının sayısı 105’e ulaştı. Buğday Derneği üyeleri tüm Buğday Noktalarından indirimli alışveriş yapabiliyor.

 

Cam damacanalardan ekolojik ürün dükkanlarına, yoga okullarından evlere kutu servisine kadar Buğday hareketine paralel ürünler satan veya hizmet veren Buğday Noktalarının sayısı 105’e ulaştı. Buğday Derneği üyeleri tüm Buğday Noktalarından indirimli alışveriş yapabiliyor.

 

Türkiye çapında ve KKTC’de bulunan Buğday noktalarının verdiği çok çeşitli hizmet ve sattıkları envai çeşit ürün var. Ancak tüm firmaların ortak noktası, hepsinin Buğday Derneği üyesi olmaları ve ekolojik yaşam alışkanlıklarına hizmet vermeleri. Çocuklarınızla ekolojik tatil mi yapmak istiyorsunuz? Pastoral Vadi Buğday Noktası. Filtre ettiğiniz suyunuzu saklayacak büyük cam damacana mı arıyorsunuz? Arma Ltd, Buğday Noktası. Yoga ile sağlık bulmak mı istiyorsunuz? Cihangir Yoga, Buğday Noktası. Ekolojik ürün satın almak mı istiyorsunuz? Türkiye çapındaki tüm Ökotek mağazaları Buğday noktası... Bunlar 105 adet Buğday Noktasından sadece birkaç tanesi.

 

Buğday noktalarından indirimli alışveriş yapmak için tek yapmanız gereken Buğday Derneği üye kartınızı göstermeniz, eğer internet veya telefonla sipariş veriyorsanız üye numaranızı söylemeniz.

 

Buğday Noktaları, Buğday hareketinin önemli bir parçası. Amacımız sadece üyelerimize yönelik bir indirim sağlanması değil, bunun yanısıra, Buğday hareketinin parçası olan kişiler ve firmalar arasında bir birlik ve sinerji yaratabilmek. Amacımız yakın bir gelecekte Buğday Derneği üyelerinin birbirlerinden alışveriş yapmalarını sağlamak ve yapılabilen durumlarda, takası cesaretlendirmek.

 

Buğday noktaları listesine, www.bugday.org‘dan veya ve Buğday Derneği üyelerine ücretsiz gönderilen Ekolojik Yaşam Rehberi’nden ulaşabilirsiniz.

 

Buğday Noktası olmak için: Yeşin Aydemir, yesin@bugday.org

Buğday Derneği üyesi olmak veya üyelikle ilgili sorularınız için: Burak Günaydın, burak@bugday.org

 

 

 

 

 

 

Haber No: 5527