-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Yeni bir siyaset için...
Kategoriler: Ben ne yapabilirim, Doğa Koruma, Kültür
Tarih: 25-Eylül-2012
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Çevre, ekoloji ve doğa koruma aktivistleri "Yeni Bir Siyaset" için ikinci kez bir araya geliyor.

Çevre, ekoloji ve doğa koruma aktivistleri Yeni Bir Siyaset için ikinci kez bir araya geliyor. 27 Eylül Perşembe günü saat 19.00'da gerçekeleşecek bu toplantının davet metninde şu görüşlere yer verildi:

İKİNCİ TOPLANTIYA DAVET
Yeni bir siyaset için bir araya gelen ve birleşerek yeni bir partinin kurulması için çalışmalarını sürdüren Yeşiller Partisi ve Eşitlik ve Demokrasi Partisi (EDP), toplumun çeşitli kesimlerinin bu sürece katılımını sağlamayı amaçlıyor.

Bu amaçla çeşitli alanlardan aktivistler, sivil toplum gönüllüleri, hareket temsilcileri ve bireylerin bir araya geldiği ve birleşme süreci ile oluşacak yeni siyasal yapının ilkeleri, öncelikleri, hareket tarzı ve politikaları hakkındaki görüşlerini paylaştığı buluşmalar düzenliyoruz.

27 Eylül Perşembe günü 19:00'da Beyoğlu Yeşil Ev'de yapacağımız toplantıda çevre, ekoloji ve doğa koruma hareketlerinin aktivistleri ikinci kez buluşuyor.

Bu toplantıda daha yakından tanışmayı, yeni parti ile ilgili gelişmeleri paylaşmayı ve fikir alışverişinde bulunmayı ve bu kez daha somut bir gündem üzerinden örgütlenme ve önceliklerimiz üzerine konuşmayı amaçlıyoruz.

Yeşiller-EDP birleşme deklerasyonunu ve süreçle ilgili diğer bilgileri
http://edpyesiller.org/adresinde bulabilirsiniz.

Katılımınız bizi güçlendirecektir.

Yeşiller ve EDP


Tarih: 27 Eylül 2012 Salı
Saat: 19:00
Yer: Beyoğlu Yeşil Ev
Adres: İstiklal Cad Balo Sok No:21 Kat:1
Tel: 212 244 77 80
Toplantı sorumlusu: Ümit Şahin
umitsa2005@gmail.com

Haber No: 5789