-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Yeni bir siyaset için hayvan hakları buluşması
Kategoriler: Doğa Koruma
Tarih: 01-Ekim-2012
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Yeni bir siyaset için bir araya gelen ve birleşerek yeni bir partinin kurulması için çalışmalarını sürdüren Yeşiller Partisi ve Eşitlik ve Demokrasi Partisi (EDP), 4 Ekim Perşembe günü Ankara'da yapacağı toplantıda ekoloji, doğa koruma ve hayvan hakları mücadelecileriyle buluşacak.


Yeni bir siyaset için bir araya gelen ve birleşerek yeni bir partinin kurulması için çalışmalarını sürdüren Yeşiller Partisi ve Eşitlik ve Demokrasi Partisi (EDP), toplumun çeşitli kesimlerinin bu sürece katılımını sağlamayı amaçlıyor.

Bu amaçla çeşitli alanlardan aktivistler, sivil toplum gönüllüleri, hareket temsilcileri ve bireylerin bir araya geldiği ve birleşme süreci ile oluşacak yeni siyasal yapının ilkeleri, öncelikleri, hareket tarzı ve politikaları hakkındaki görüşlerini paylaştığı buluşmalar düzenliyor.

4 Ekim Perşembe günü Kızılay Bayındır 2 Sokak Sarkaç Kafe’de yapılacak toplantıda ekoloji, doğa koruma ve hayvan hakları mücadelecileri buluşacak. Toplantıda daha yakından tanışmayı, yeni parti ile ilgili gelişmeleri paylaşmayı, fikir alışverişinde bulunmayı ve birlikte önceliklerimiz üzerine konuşmak amaçlanıyor.

Yeşiller-EDP birleşme deklerasyonunu ve süreçle ilgili diğer bilgileri http://edpyesiller.org/  adresinde bulabilirsiniz.

Etkinliğin FACEBOOK sayfası

http://www.facebook.com//events/533260930023810/

Haber No: 5806