-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Exponatura’da buluşalım!
Kategoriler: Gıda ve Tarım, İç Pazar, Koruyucu Sağlık, Pazarlar/Alışveriş
Tarih: 12-Aralık-2012
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı “Exponatura” 10-13 Ocak 2013 tarihlerinde İstanbul Expo Center’da düzenleniyor. Fuarda Buğday Derneği de eski ve yeni dostlarıyla buluşacak.

 

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından 4.sü düzenlenecek olan Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı “Exponatura” 10-13 Ocak 2013 tarihlerinde İstanbul Expo Center’da düzenleniyor. Buğday Derneği bu yıl da fuardaki yerine alarak eski ve yeni dostlarıyla buluşacak.

Exponatura Fuarı, Türkiye’nin geniş coğrafyasından çok çeşitli doğal yaşam alternatiflerini fuar katılımcılarına sunacak. Exponatura’da bitkisel ürün ve gıdalar, içecekler, bitkisel kozmetik ve güzellik ürünleri, spa, sağlık ve sağlık turizmi, doğal tedaviler, bitkisel ilaçlar v.b yer alacak.

Yurtiçi ve yurtdışında sektör profesyonelleri, iş adamları, perakende, toptancı şirketler ve tüm ilgililer için profesyonel bir ortam oluşturacak olan Exponatura 2013 Fuarı yurtdışından da İspanya, Almanya, İran, Polonya ve Malezya gibi ülkeleri ağırlayacak.

Fuara,  bu yıl Türkiye, Avrupa Birliği ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden 300’ün üzerinde katılımcı bekleniyor.

 

Ayrıntılı Bilgi ve iletişim için:

basin@tureksfuar.com.tr  /  Tel: 0212  570 63 05

 

 

 

Haber No: 5972