-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Kartal %100 Ekolojik Pazarda Yılbaşı Fileniz Hazır!
Kategoriler: %100 Ekolojik Halk Pazarı, Ekolojik Ürünler
Tarih: 26-Aralık-2012
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Yeni yılda evine ya da misafirliğe giderken "elim boş gitmeyeyim" diyenler için Kartal %100 Ekolojik Pazarda organik taze meyve ve kuru yemişlerden oluşan bir file hazırlandı. Üstelik indirimli, kaçırmayın!

Yeni yılda evine ya da misafirliğe giderken "elim boş gitmeyeyim" diyenler için Kartal %100 Ekolojik Pazar’da taze meyve ve kuru yemiş ağırlıklı, sağlık dolu bir organik file hazırlandı.

30 Aralık Pazar günü organik çerezler ve meyvelerden oluşan ve değeri 73 TL olan bu fileyi  yılbaşı nedeniyle 50 liraya alabilirsiniz. Yılbaşı filesinde taze meyveden kuruyemişe, kuru meyvelerden peynir tatlısına tam 14 çeşit organik ürün bulunuyor.

Yılbaşı fileleri sadece uygun fiyata organik ürünlere ulaşmanızı sağlamayacak aynı zamanda ekolojik tarımın yaygınlaşmasına inananlar için bu ürünleri misafirlikte çevrelerine, ailelerine tattırma fırsatı da verecek.

Kendi evinize veya misafiri olacağınız eve bu yıl şarap, pasta, abur cubur yerine, elinizde yılbaşına uygun ve sağlıklı bir fileyle gitmenizi öneriyoruz.

Nice Mutlu Yıllara!

Buğday Derneği, Kartal Belediyesi ve %100 Ekolojik Pazar üreticileri

Haber No: 5996