-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Gerçek Temizlik Atölyeleri gönüllülerini bekliyor!
Kategoriler: Bireysel Gelişim, Ben ne yapabilirim, Doğa Koruma
Tarih: 21-Şubat-2013
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


%100 Ekolojik Pazarlarımızda yapacağımız "Gerçek Temizlik Günleri" için gönüllü desteğine ihtiyacımız var!

Yeni yıla daha kalabalık, daha güçlü bir merhaba dedikten sonra Ekolojik Yaşam Rehberi'mizin 14. sayısını üyelerimizle buluşturduk!
Bu sayımızda kapak konumuzu ekolojik bir yaşam için "Gerçek Temizlik" olarak seçtik ve doğaya zarar vermeden de temizlik yapabileceğimizi gösteren tariflere yer verdik. Ama tarifleri vermekle biter mi? Hayır! Şimdi temizlik zamanı, hem de sizlerin katkısıyla...

Mart ayından itibaren %100 Ekolojik Pazarlarımızda "Gerçek Temizlik Günleri" adı altında düzenleyeceğimiz etkinliklerde herkesin evinde kolayca hazırlayabileceği, doğayla dost temizlik malzemelerinin tariflerini katılımcılarla paylaşacak, beraberce bu malzemeleri hazırlayacak ve uygularak nasıl pırıl pırıl sonuçlar elde ettiğimizi beraber göreceğiz!

Bu etkinlikler zincirini Buğday Derneği ile gönüllü olarak çalışmak istemiş ama henüz bu fırsatı bulamamış dostlarımızın da yürütmesini, böylece karşılıklı bağlarımızın güçlenmesini istedik! Bu sebeple "Gerçek Temizlik Günleri" yürütecek gönüllü arkadaşlar arıyoruz! Gönüllü olacak Buğday dostlarımız bizlerin de desteği ile malzemelerin tedariği, ön hazırlıkların yapılması, %100 Ekolojik Pazarımızdaki etkinlik alanının düzenlenmesi ve gün içerisinde etkinliğin yürütülmesinden sorumlu olacaklar. Tarifler rehberdeki makalemizi de yazan Mercan Uluengin tarafından 13 Mart Çarşamba günü saat 12.00-14.00 arası gerçekleşecek atölyede gönüllülerimize aktarılacak.

Eğer gerçek temizlik nasıl olur merak ediyorsanız, ve bu ekolojik yaşam bilgisini daha geniş bir çevreye yaymamızda bize yardımcı olmak istiyorsanız gonullu@bugday.org adresine kendinizi kısaca tanıtan ve bu projede bizlere nasıl zaman ayırabileceğinizi söyleyen bir eposta atmanız yeterli!

Varım diyen dostlarımızla en kısa zamanda iletişime geçerek programın detaylarını paylaşacağız.

Gelin yaşamı beraber dönüştürelim!

 

%100 Ekolojik Pazarlarda Gerçek temizlik Günleri Program

16 Mart Şişli %100 Ekolojik Pazar

6 Nisan Şişli %100 Ekolojik Pazar

31 Mart Kartal %100 Ekolojik Pazar

14 Nisan Kartal %100 Ekolojik Pazar


 

Haber No: 6119