-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Üye ve gönüllülerimizle Antalya'da buluştuk
Kategoriler: Tohum
Tarih: 04-Mart-2013
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Buğday Derneği'nin Tohum Takas Ağı'na destek olmak amacıyla, Adım Adım oluşumu ve Doğa Koleji öğrencileriyle birlikte, 2-3 Mart'ta Runtalya Maratonu ve Halk Koşusunda koştuk/yürüdük. O tarihlerde Antalya'da olan üyelerimiz ve koşucularımızla da bir buluşma ve söyleşi düzenledik.

Buğday Derneği'nin Tohum Takas Ağı'na destek olmak amacıyla, Adım Adım oluşumu ve Doğa Koleji öğrencileriyle birlikte, 2-3 Mart'ta Runtalya Maratonu ve Halk Koşusunda koştuk/yürüdük. O tarihlerde Antalya'da olan üyelerimiz ve koşucularımızla 2 Mart saat 15:00-16:00 arasında Rixos Otel'in toplantı salonunda bir buluşma ve söyleşi düzenledik.
 
"Değişimin ekolojisi: Yaptıklarımız bir fark yaratıyor mu?" Yaşamın her alanında kocaman (ve üstelik hızla da büyüyen!) sorunlarla boğuştuğumuz bu devirde, akıntıyı tersine çevirmek mümkün mü, insanın doğayla ve insanın insanla ilişkisini adil, sürdürülebilir ve sağlıklı bir düzleme oturtabilir miyiz, attığımız adımların, akıntıya karşı çektiğimiz küreklerin ve birbirimize sunduğumuz can yeleklerinin ve gülümsemelerin görünenin ötesindeki anlamlarını konuştuk, tartıştık, paylaştık.
 
 

Haber No: 6141