-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Gönüllülerimizle buluştuk
Kategoriler: Ben ne yapabilirim
Tarih: 06-Mart-2013
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Buğday Derneği olarak yaşamı dönüştürme mücadelesinde bizlerle beraber gönüllü olarak çalışmak isteyen tüm dostlarımızla 17 Mart Pazar günü Galata Şifahanesi’nde buluştuk! Toplantıda Buğday Derneği’nin son projelerini anlattık ve gönüllülerin yer alabileceği etkinliklerle ilgili bilgi verdik.

İstanbul’daki gönüllülerimizle uzun zaman aradan sonra gerçekleştirdiğimiz ilk toplantıda Buğday’ın son projelerini anlattık, gönüllülerimizin hangi çalışmalarımızda destek verebileceklerini konuştuk ve bol bol sohbet ettik.

17 Mart Pazar günü Galata Şifahanesi’nde gerçekleştirdiğimiz buluşmamıza farklı yaş, meslek ve ilgi gruplarından 25 gönüllümüz katıldı. Derneğimizden Üye ve Gönüllü Sorumlumuz Duygu Erkuş, Genç Gönüllüler Sorumlumuz Bora Kabatepe ve Bilişim Sorumlumuz Mehmet Gürmen’in hazır bulunduğu toplantıda gönüllüler kendilerini tanıtma, Buğday Derneği ‘nde gönüllü olmakla neler hedeflediklerini anlatma şansını buldu.

Önümüzdeki dönemde gönüllülerimiz ile daha yakın bir işbirliği içerisinde çalışma niyetinde olarak son projelerimizi anlattıktan sonra özellikle %100 Ekolojik Pazarlarda gerçekleştireceğimiz etkinlikleri ve sayılarını arttırmayı düşündüğümüz Buğday Buluşmaları’nın düzenlenmesi konusunda bizlerle çalışabilecek gönüllülerimizle gelecek planlarımız hakkında konuştuk.

Buluşmalarımız tüm gönüllülerimize açık olarak devam edecek. Eğer siz de Buğday Derneği’nde yaşamı dönüştürme yolunda bizlerle gönüllü olarak çalışma niyetini taşıyorsanız http://www.bugday.org/portal/gonullu.php adresindeki formu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Haber No: 6153