-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
18. Dünya Organik Kongresi Paydaş Toplantıları İzmir’de devam ediyor
Kategoriler: IFOAM
Tarih: 15-Mayıs-2013
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


13-15 Ekim 2014'te Buğday Derneği ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan 18. IFOAM Dünya Organik Kongresi'nin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

 

 

13-15 Ekim 2014'te Buğday Derneği ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan 18. IFOAM Dünya Organik Kongresi'nin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Bu hazırlıkların önemli bir parçası olan paydaş toplantılarının ikincisi, 17 Mayıs’ta İzmir’de düzenlenecek. Ege İhracatçılar Birliği toplantı salonunda yapılacak toplantıya, özellikle kontrol ve sertifikasyon kuruluşları ile İzmir ve çevresindeki kurum ve kuruluşların temsilcileri davet edildi.  Toplantı, katılımcıları Dünya Organik Kongresi hakkında bilgilendirmek ve hazırlık sürecinde yapılması gerekenleri ve paydaşların olası katkılarını belirlemek üzere katılımcıların görüşlerini almak amacıyla yapılıyor. Toplantıda 18. IFOAM Dünya Organik Kongresi'nin programı, bölümleri, kongre kapsamındaki diğer etkinlikler ile özellikle tanıtım ve sponsorluk çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgi verilecek.

Buğday Derneği Proje Koordinasyon ekibi, İzmir Organik Ürünler Fuarı’na da katılacak ve hem fuar kapsamında hem de fuar dışında İzmir’deki şirket ve kuruluşlarla sponsorluk ve destek görüşmeleri yapacak.

Kongreye hazırlık sürecinde, benzer toplantılar ve sponsorluk görüşmeleri devam edecek. Buğday Derneği olarak, 18. IFOAM Dünya Organik Kongresi'ni organik dünyadan ve benzer amaçları taşıyan paydaşlar ortaklığında ve ilgili tüm tarafların destekleri ile gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

www.owc2014.org

Haber No: 6313