-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Çocuklar, Şişli ve Kartal %100 Ekolojik Pazarlarda Kitap Okuyor!
Kategoriler: Bireysel Gelişim, Ben ne yapabilirim, Eğitim, %100 Ekolojik Halk Pazarı
Tarih: 02-Temmuz-2013
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Şişli %100 Ekolojik Pazar’da her cumartesi saat 10.30′da, Kartal %100 Ekolojik Pazarda ise her pazar saat 09.30'da çocuklara hep birlikte kitap okunuyor.

 

Türkiye’nin her yerinde, yerel belediyeler, Kültür ve Eğitim Bakanlıkları bünyesinde 0-6 ve 6-12 yaş gruplarına hitap edecek çocuk kütüphaneleri oluşturulmasını hedefleyen Kitap Okuyan Çocuklar Projesi, Şişli  %100 Ekolojik Pazarda her cumartesi saat 10.30′da, meyve suyu sıkılan standın yanındaki masada, , Kartal %100 Ekolojik Pazarda ise her pazar 09.30'da gözleme satndının yanında buluşup, çocuklara hep birlikte kitap okuyor!

Kitap Okuyan Çocuklar’ın pazardaki ilk kitap okuması 29 Haziran Cumartesi gerçekleşti. Kitap Okuyan Çocuklar Projesi Genel Koordinatörü Esra R. Akçay-Duff, çocukların ısrarla daha çok kitap okumak istediğini, yanlarında sadece dört kitap olduğunu, ama çocuklar daha çok kitap isteyince bir kitabı dört kez, bir diğerini iki kez okuduklarını, şarkılar söylediklerini, çok eğlendiklerini söylüyor ve ekliyor: Siz de bize katılın, ekolojik yaşamla örülü kitap çemberimize katılın!

http://kitapokuyancocuklar.org/   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Haber No: 6389