-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Bisiklet Festivali’nin Eylül Ayındaki Durağı, Şanlıurfa Karaköprü
Kategoriler: Doga Dostu Turizm
Tarih: 21-Ağustos-2014
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Karaköprü Belediyesi ev sahipliğinde Usta ve Çırak Organizasyon tarafından düzenlenen Karaköprü Bisiklet Festivali, 12-13- 14 Eylül 2014 tarihinde, Şanlıurfa Karaköprü ilçesinde.

Türkiye’nin birçok yerinde gerçekleşen Usta Ve Çırak Yapım Organizasyon’un gerçekleştirdiği Bisiklet Festivalleri hız kesmeden turlarına devam ediyor. Bisiklet Festivali’nin Eylül ayındaki durağı ise Şanlıurfa Karaköprü. 
Çok sayıda bisiklet tutkunlarını farklı yerlerden bir araya getiren Bisiklet Festivali, Karaköprü Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu sefer barış için pedal çevirecek, kurulacak kamp alanında çadırlarında konaklayacaklar.

Aydilge konseriyle başlayacak olan festivalin ikinci gününde Harran’a ve dünyanın ilk üniversitesine yolculuk yapılacak. Şehir merkezinde ise Eyyüp Peygamber Türbesi ziyaret edilecek, katılımcılarla sıra gecesi yapılacak. Ayrıca Şanlıurfa ile bütünleşen Göbekli Tepe, Balıklıgöl de ziyaret edilecek. Festivalde bisiklet şovları, bisiklet polo gösterileri ve bisiklet filmleri de ayrıca gösterilecek. Festivalin Karaköprü’deki etkinlik ayağını ise Ağ Organizasyon üstleniyor.

 

Katılımın ve konaklama alanlarının ücretsiz olduğu festivale katılım için burayı ziyaret edebilirsiniz.

 

Haber No: 7409