-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Kartal % 100 Ekolojik Pazarda Buluşalım!
Kategoriler: Gıda ve Tarım, Ekolojik Ürünler, Gıda Güvenliği, %100 Ekolojik Halk Pazarı, Pazarlar/Alışveriş, Beslenme Biçimleri
Tarih: 17-Ocak-2015
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Kartal %100 Ekolojik Pazarımızın paydaşları olan üretici ve tüketicilerimizle, 1 Şubat Pazar günü 10.00 - 12.00 arası, pazar alanı içinde girişten bakıldığında sol taraftaki etkinlik çadırımızda bir toplantı organize ediyoruz. Sizi de bekleriz.

Sayın Kartal %100 Ekolojik Pazar Müdavimleri, Buğday Derneği Üyeleri,

Kartal Belediyesi ve Buğday Derneği olarak müşterilerimizin talebi ve desteği ile Kartal %100 Ekolojik Pazarımızın paydaşları olan üretici ve tüketicilerimizin, pazarda ürün çeşitliliği ve kalitesi, fiyat politikası, denetimler gibi konular çerçevesinde bir araya gelmesi ve müşterilerimizin daha katılımcı kılınması amacı ile; 1 Şubat Pazar günü 10.00 - 12.00 arası, pazar alanı içinde girişten bakıldığında sol taraftaki etkinlik çadırımızda bir toplantı organize edeceğiz.

Belediye, Buğday Derneği, üretici, esnaf ve siz müşterilerimiz arasında sağlıklı bir diyalog kurulması, doğru bilginin herkese açık bir ortamda paylaşılması, şeffaflık ve katılımcılığı son derece önemsiyor, sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Haber No: 7713