-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Homeopati Konferansı
Kategoriler: Yaşam ve Kültür, Bireysel Gelişim, Koruyucu Sağlık ve Beslenme, Koruyucu Sağlık, Bitkiler
Tarih: 30-Ocak-2015
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


Bu yıl III. Uluslararası Homeopati Konferansı, Homeopati Derneği sponsorluğunda İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi Anabilim Dalı işbirliği ile 11-12 Nisan 2015 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde düzenleniyor.

 

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Homeopati Derneği'nden yapılan açıklamada; önümüzdeki yıllarda pratik uygulamalarıyla karşılaşacağımız Homeopati alanında hekim ve eczacıları daha fazla bilgi sahibi yapmak öncelikli hedef olarak belirtiliyor. Bu amaçla 10 Nisan’da, henüz homeopati eğitimi almamış olan katılımcılar için bir ön-konferans düzenleniyor.

Üçüncü konferansın konusu olarak “Kronik Hastalıklarda Homeopatinin Başarısı- Tedavisi Zor Hastalıklarda Prognoz” konusu seçilmiş. Bu konunun seçilmesindeki amaç ise,  yalnızca akut hastalıklarda ve sınırlı endikasyonlarda değil, insan varlığını derinden etkileyen, modern/konvansiyonel tıbbın endikasyona yönelik yaklaşımının etkisiz kaldığı hastalıklarda da Homeopati’nin farklı bir şekilde nasıl çözüm üretebildiğini göstermek.

Bu konferansta, daha öncekilerden farklı olarak Türkiye’de homeopati konusunda çalışanlar arasında da bilgi ve deneyim paylaşımı yapmak amaçlanıyor.Bu yüzden, yurtdışından gelen önemli uzman konuşmacıların yanı sıra bir yarım gün de, Türkiye’de çalışan homeopatların karşılaştıkları ilginç vakaların paylaşılmasına ayrılmış.

Konferans ücreti 300 TL (erken kayıt ücreti) - 01 Mart’tan sonra 370 TL

Akademik personel ve öğrenciler için 200 TL - 01 Mart’tan sonra 250 TL

Ön Konferans : Homeopatiye Giriş, 10 Nisan 2015 saat 17.00, Ücret: 50 TL

Konferans Tarihi: 11-12 Nisan 2015

Konferans Yeri: İstanbul Üniversitesi  Kongre ve Kültür Merkezi

 

Bilgi ve iletişim için: Homeopati Derneği

www.homeopatidernegi.org

bilgi@homeopatiderneği.org

Tel: 0 212 244 92 04

GSM: 0 535 082 44 09

 

 

 

Haber No: 7725