-- GÜNCEL PROJELER:
-- GEÇMİŞ PROJELER:


Victor Ananias
101 Soruda Organik Ürün Rehberi
Adana'da Ekolojik Yaşama Giriş Eğitimi
Kategoriler: Eğitim
Tarih: 03-Mayıs-2017
Yazdır | Arkadaşına Gönder | Yorum Ekle


13-14 Mayıs tarihlerinde Adana'da Ekolojik Yaşama Giriş Eğitimi düzenliyoruz. Eğitimimiz ücretsiz, ancak ön kayıt yaptırmak gerekiyor.

Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği tarafından düzenlenen Ekolojik Yaşama Giriş Eğitimi, katılımcıların yaşam alışkanlıklarını, doğa dostu ve ekolojik alışkanlıklara dönüştürmeye destek olmak amacıyla düzenleniyor. İki günlük eğitim, katılımcılarda bu dönüşümü mümkün kılacak yaşam pratikleri, üretim yöntemleri ve tüketici yerine türetici olma konusunda bilgilendirmeye odaklanıyor.

Ekolojik Yaşam Giriş eğitimi, günlük yaşamla ilgili her konuyu bir bütün olarak doğa dostu bir bakış açısından ele alıyor. Katılımcıların yaşantılarını dönüştürmek için gerekli bilgileri sağlamakla kalmıyor, ilham verici örnekler sunarak onları teşvik ediyor.

Adana'da Balcalı Hekimköy Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşecek olan eğitimimiz ücretsiz, ancak kontenjanımın 30 kişi olduğu için ön kayıt yaptırılması gerekiyor. 

Programda devamlılık önemli olduğu için eğitime katılacak olan kişilerin 2 gün boyunca kesintisiz katılımı zorunludur. Bu nedenle eğer katılmayı düşünüyorsanız 13-14 Mayıs tarihlerini tamamen eğitime ayırmanızı rica edeceğiz.

Başvuru için:

Tülay Dinçer: 0537 3943525

Haber No: 7993